مهد کودک خورشید 

فضای مهد کودک خورشید:

دارای حیاط به متراژ 150 متر مربع که کاملا مفروش با چمن مصنوعی و ایمن می باشد.

و دارای 450 متر مربع بنای مفید برای حضور کودکان دلبندمان که همه کلاس ها مجهز و مفروش به فوم های آلمانی و دیوار پوش های ایمن می باشد.

اهداف مهد کودک خورشید:

مهد کودک با هدف ایجاد فضایی فیزیکی ایمن و فضای کاملا بهداشتی و سالم دارای برنامه منظم و غذایی زیر نظر متخصصین تغذیه و فضایی کاملا ایمن از نظر روانی و عاطفی و دارای برنامه های آموزشی به صورت جداگانه جهت هر یک از گروه های سنی نامیرده با هدف رشد و نمو و خلاقیت کودکان ریر 6 سال و برنامه های تفریحی و رزشی و هنری و شناختی زیر نظر مدیر آموزشی با تجربه و سابقه طولانی در امر آموزشی کودکان در راستای اهداف یونیسف و سایر سازمانهای بین المللی می باشد.

نگرش مهد کودک خورشید:

نگرش حاکم بر سیستم مهد کودک خورشید رشد محور و کودک محور می باشد و کلیه برنامه های آموزشی با همین هدف طراحی و اجرا می گردد.

وسایل بازی در مهد کودک خورشید:

شامل تاب و سرسره و کجاوه های ایمن و فایبرگلاس با دسته های مجهز به فوم جهت ایمنی بازی کودکان و یک فضای اختصاصی سر پوشیده جهت بازی کودکان مجهز به اسباب بازی ایمن و فایبرگلاس می باشد.

گروه سنی مهد کودک خورشید:

مهد کودک دارای 5 گروه سنی می باشد.

1ـ کودکان شیر خوار: زیر دو سال 

2ـ کودکان نوپا: کودکان 2 تا 3 سال 

3ـ کودکان نوباوه: کودکان 3 تا 4 سال 

4ـ کودکان پیش امادگی (1): کودکان 4 تا 5 سال 

5ـ کودکان پیش دبستان (2): کودکان 5 تا 6 سال 

امکانات مهد کودک خورشید:

ـ دارای کلاس فوق برنامه شامل: زبان، قرآن، موسیقی، ژیمناستیک، نقاشی، سفال، کاردستی و ارگامی با مربیان با سابقه و متخصص در امر آموزش

ـ حضور دائمی تیچر زبان در مهد و در کنار معلم فارسی 

ـ دارای سرویس رفت و برگشت

ـ مجهز به دوربین مدار بسته

 ـ سرو غذای گرم